Війна в Україні – Зеленський заявив, що Путін приречений і втратить все — tsn.ua


Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що в Україні зовсім скоро буде два Дні Перемоги і Хрещатик побачить парад перемоги України у війні, яку цинічно розв’язав диктатор Володимир Путін.

Російський диктатор Володимир Путін, який веде варварську війну проти України, буде проклятий мільйонами предків і втратить все. Натомість зовсім скоро в Україні буде два Дні Перемоги.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив у відеозверненні 9 квітня.

Зеленський заявив, що немає окупанта, який зможе прижитися на українській вільній землі й немає загарбника, який зможе панувати над над вільними українцями. 

“Він (Путін. – Ред.) приречений, бо проклятий мільйонами предків, коли почав наслідувати їхнього вбивцю. А тому втратить все. І зовсім скоро в Україні буде два Дні Перемоги, а в когось не залишиться жодного. Перемогли тоді. Переможемо й зараз! І Хрещатик побачить парад перемоги – перемоги України!”, – заявив Зеленський.

Крім того, президент зауважив, що Україна неодмінно переможемо, бо “хтось воює за батюшку царя, фюрера, партію й вождя, а ми – за Батьківщину”.

“Ми ніколи не воювали проти когось. Ми завжди воюємо за себе – за свою свободу, за свою незалежність” – підсумував він.

Нагадаємо, історик Ярослав Грицак заявив, що Росія після поразки у війні проти України буде дуже ослабленою, скотиться до рівня 1991 року. Країна-агресорка проситиме у Заходу знімати економічні санкції у відповідь на політичні рішення.

Читайте також:Джерело

Translate »