Війна в Україні – Росія звернулася до ВООЗ із запереченням вбивств українців — tsn.ua


МОЗ закликає припинити членство РФ у виконавчому комітеті ВООЗ, обмежити участь країни-агресорки у голосуваннях та перенести офіс ВООЗ з неінфекційних хвороб з Москви до Києва.

Голова МОЗ Віктор Ляшко заявив, що РФ продовжує цинічно брехати про свої звірства в Україні, на яку вона варварськи напала 24 лютого.

Про це він написав у Facebook.

“Цинізм та ницість – це вся суть РФ! Росія, яка розпочала війну в Україні на чолі з диктатором Путіним, направила листа до ВООЗ із запереченням своєї провини у смертях та розстрілах українців. Країна-агресорка продовжує стверджувати, що українці самі себе вбивають та знищують свої лікарні”, – йдеться в його повідомленні.

Віктор Ляшко зауважив, що Україна звикла до маніпуляцій РФ і буде говорити правду всьому світові.  У зв’язку з цим, виступаючи на спеціальній сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ, очільник міністерства охорони здоров’я вкотре закликав:

  • припинити членство Росії у виконавчому комітеті ВООЗ;
  • обмежити вплив країни-агресора на прийняття рішень і навіть участь у голосуванні;
  • офіційно перенести офіс ВООЗ з неінфекційних хвороб з Москви до справжнього центру, навколо якого зараз об’єднались країни Східної Європи – Києва.

“Країна, у якої руки по лікоть в крові не може ухвалювати рішень у сфері охорони здоров’я”, – написав Ляшко.

Раніше Ляшко повідомляв, що окупанти не пропускають через блокпости життєво необхідні ліки.

Читайте також:Джерело

Translate »