онлайн-трансляція другого півфіналу конкурсу – відео — Гламур — tsn.ua


Сьогодні, 12 травня, на арені PalaOlimpico у Турині, Італія, відбудеться другий півфінал конкурсу “Євробачення-2022”.

У ньому виступлять представники 18 країн, з піснями яких ви можете ознайомитись у нашому матеріалі. Так, на сцену вийдуть учаснкии з таких країн: Фінляндія, Ізраїль, Сербія, Азербайджан, Грузія, Мальта, Сан-Марино, Австралія, Кіпр, Ірландія, Північна Македонія, Естонія, Румунія, Польща, Чорногорія, Бельгія, Швеція та Чехія.

Сьогодні визначиться ще одна 10-ка фіналістів конкурсу.

Подивитися другий півфінал можна на офіційному YouTube-каналі конкурсу – Eurovision Song Contest.

Також спеціально для вас ТСН.ua веде текстову онлайн-трансляцію.

Крім того, слідкувати за перебігом подій можна:

  • на телеканалі UA: КУЛЬТУРА
  • на офіційному Facebook “Євробачення” 
  • на сайті Суспільне Культура
  • на сайті Суспільне Євробачення
  • на YouTube-каналі “Євробачення Україна”

Також дивитися шоу можна у додатку “Дія”. Для цього потрібно оновити застосунок і обрати суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА.

Загалом, на “Євробаченні-2022” виступлять представники 40 країн. Так, повернулася Вірменія і Чорногорія. А от Білорусі знову не буде. Європейська мовна спілка (EBU) ухвалила рішення про призупинення членства країни. Також EBU відсторонив від подальшої участі у “Євробаченні” Росію. Виконавча рада конкурсу ухвалила таке рішення після вторгнення країни–агресорки до України. Призупинення членства РФ у конкурсі триватиме доти, поки в країні не зміниться політичний режим.

Нагадаємо, цьогоріч практично кожен артист підтримує Україну, яка героїчно захищається від російських окупантів. Учасники різних країн приходять на урочисті заходи з синьо-жовтими стягами, висловлюють слова підтримки українцям, вигукують “Слава Україні” та усі разом співають пісню Kalush Orchestra — Stefania.

Читайте також:Джерело

Translate »