напередодні місцеві відмовилися від евакуації — Укрaїнa — tsn.ua


З Білогорівки можливістю евакуації скористалися лише 49 людей, хоча транспорт був надісланий з розрахунком до 300 осіб.

7 травня окупанти завдали аваудару по школі в Білогорівці на Луганщині. Розбирати завали в Білогорівській школі зараз неможливо через постійні обстріли.

Про це розповів голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його інформацією, орієнтовно в школі на час удару переховувалося 90 людей: 27 врятували, близько 60 скоріше за все загинули.

“Надії на те, що хтось вижив – майже немає. Бо будівля не просто “склалася” і підвал завалило. Авіабомба розірвалася всередині, здійнялася пожежа і температура була критичною, кисню не залишилося”, — зазначив голова ОВА.

Гайдай звернув увагу, що напередодні з Білогорівки можливістю евакуації скористувалися лише 49 людей, хоча транспорт був надісланий з розрахунком до 300 осіб. Тепер евакуаційний автобус, що їхав до Білогорівки, аби забрати з усіх бомбосховищ селян, потрапив під ворожий вогонь, людей з селища забрати не змогли.

“Обстріли з обох боків можуть лише посилитися, саме тому закликали до евакуації. Просили “розв‘язати руки” нашим захисникам, аби прискорити перемогу. Тепер люди в заручниках у війни. Евакуація неможлива”, — резюмує голова Луганської ОВА.

Нагадаємо, що окупанти скинули на школу в Білогорівці (Луганська область) авіабомбу, в той час коли там переховувалися місцеві мешканці. У підвалі школи під час удару перебувало близько 90 людей. Спочатку повідомлялося про двох загиблих. Згодом Сергій Гайдай повідомив, що скоріш за все 60 людей, які залишилися під завалами, загинули.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.Джерело

Translate »